Objednávky expedujeme do 48 hodín okrem piatku, kde budú objednávky spracované až v pondelok. Chápeme, že by ste chceli dostať svoju objednávku čo najskôr. Preto dbáme na to, aby sme vašu objednávku doručili čo najrýchlejšie. Objednávky budú zvyčajne doručené do 1-2 pracovných dní. Naše balíky sú zasielané spoločnosťou  PACKETA . Prepravná spoločnosť vám pošle e-mail s možnosťou sledovania zásielky, ako aj s aktualizáciami o stave vašich balíkov.

SPÔSOB PLATBY

Platba online – platobnou kartou je najrýchlejší spôsob. Po zadaní objednávky zaplatíte vašou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu PAYPAL , alebo kreditnou kartou (CARD PAY)  zadarmo
Prevodom do banky   – ak ste si zvolili platbu prevodom, počkajte prosím na ďalší e-mail, v ktorom Vám zašlem podklady k platbe s potrebnými údajmi. Termín dodania objednávky sa môže predĺžiť z dôvodu zvolenej formy platby. Vaša objednávka sa nezačne spracovávať, kým neprijmete platbu.  zadarmo
Dobierka      1.50 €

Cenník dopravy SR  – min. objednávka 15€

TYP DOPRAVY objednávky do 60€ objednávky nad 60€
Packeta odberné miesto  3.30 € ZADARMO
Packeta HD home  4.80 € ZADARMO

 

Cenník dopravy ČR  – min. objednávka 15€

TYP DOPRAVY objednávky do 150€ objednávky nad 150€
Packeta odberné miesto  4.00 € ZADARMO
Packeta HD home  5.50 € ZADARMO

 

DODACIA LEHOTA SA MÔŽE PREDĹŽIŤ Z NASLEDUJÚCICH DÔVODOV:

  • tovar nie je skladom
  • neúplné údaje od zákazníka
  • iné prekážky brániace spracovaniu objednávky

Zvyčajne sa snažíme odoslať vašu objednávku v ten istý deň, od pondelka do piatku. Objednávky zadané cez víkend alebo cez sviatok budú spracované nasledujúci pracovný deň.

* Aj keď vynaložíme maximálne úsilie, aby sme vám vašu objednávku odoslali čo najskôr, nemôžeme zaručiť, že bude u vás nasledujúci pracovný deň. Nemôžeme niesť zodpovednosť za omeškania s našimi kuriérmi alebo iné faktory mimo našej kontroly, a preto nenesieme žiadnu zodpovednosť za neskoré dodávky. Viac informácií nájdete v našich zmluvných podmienkach.