Lost Mary BM600, ktorú vyrába spoločnosť Elf Bar, je jednorazová e-cigareta navrhnutá s technológiou dvojitých žhaviacich cievok. Je známa tým, že produkuje bohatú a lahodnú chuť.

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Nakupujte Lost Mary BM600 jednorazové e-cigarety na Xmania

Lost Mary BM600 jednorazové elektronické cigarety sú špeciálne navrhnuté pre pohodlie ľudí, ktorí sa práve začínajú zoznamovať s vapovaním. Ich kompaktné, ľahké a ergonomicky prívetivé dizajny umožňujú bezproblémové vapovanie na akomkoľvek mieste.

Čím sa vyznačuje jednorazová e-cigareta Lost Mary BM600?

 • Jednorazová e-cigareta vhodná pre začiatočníkov, ktorá sa pohodlne drží v ruke a na perách. Veľkosť tejto vapky je 66 x 35 x 16 mm – inými slovami, je veľmi kompaktná a diskrétna a ľahko s zmestí do vrecka!
 • Dizajn je inovatívny, moderný a štýlový
 • Množstvo rozmanitých ovocných príchutí inšpirovaných letom, od šťavnatých čučoriedok až po mango, ktoré uspokoja vašu chuť na sladké. Príchute sú podobne autentické ako v prípade jej sesterskej e-cigarety Elf Bar 600. Lost Mary a Elf Bar vyrába jeden a ten istý výrobca.
 • Nie je potrebné žiadne nabíjanie ani dopĺňanie eliquidu – po vybití zariadenia ho vyhodíte a kúpite si nové
 • Objem 2 ml e-liquidu naplnený tekutinou s nikotínovou soľou s obsahom nikotínu 20 mg (2 %). Jedná sa o ideálnu možnosť pre tých, ktorí hľadajú náhradu cigaretového dymu, ak prechádzajú na vaping po prvýkrát.
 • Pre tých, ktorí majú radi autentickejší zážitok z fajčenia, je Lost Mary ideálnou voľbou. Táto rada vapiek je vybavená technológiou aktivovanou poťahovaním, bez akýchkoľvek tlačidiel či nastavení. Ak chcete vapu aktivovať, stačí si potiahnuť cez náustok a vapovať tzv. MTL (Mouth to Lung) – z úst do pľúc. To prináša jemné množstvo pary pre blažený zážitok z vapovania.
 • Kapacita batérie 550 mAh vám zaručí, že si budete môcť vychutnať až 600 potiahnutí z jednej vapy, vďaka čomu je ideálnou voľbu pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a ľahko použiteľnú vape
 • Neobsahuje decht
 • Nepotrebujete na ňu zapaľovač ani oheň
 • Všetky 2ml verzie produktov Lost Mary sú plne v súlade s normami TPD – vďaka čomu sú na Slovensku 100% legálne
 • Viac detailov o tejto unikátnej vejpke v našom blogovom článku: Lost Mary BM600 Recenzia

Kúpte si teda modely jednorazových vapiek Lost Mary pre fantastické príchute a uspokojujúci zážitok z vapovania!

Lost Mary BM600 - jednorazové elektronické cigarety

Lost Mary BM600 – jednorazové elektronické cigarety

Ako používať jednorazové e-cigarety Lost Mary BM600?

Používanie e-cigarety Lost Mary BM600 je mimoriadne jednoduché a intuitívne, ideálne pre každého, kto hľadá pohodlnú alternatívu k tradičnému fajčeniu. Toto zariadenie je navrhnuté pre okamžité použitie hneď po vybalení, eliminuje potrebu akéhokoľvek doplňovania alebo nabíjania. Stačí len odstrániť ochrannú gumenú krytku, urobiť ťah a užívať si obľúbenú príchuť.

Postup na začatie vapovania s e-cigaretou Lost Mary BM600 je priamočiary:

 1. Vybaľte zariadenie,
 2. odstráňte ochranu,
 3. urobte potiahnutie
 4. a pustite sa do vapovania bez potreby akýchkoľvek predchádzajúcich nastavení alebo náročných príprav.

Svetelný indikátor na spodnej časti cigarety

Keď začnete inhalovať, na dolnej časti e-cigarety sa rozsvieti indikátor. Ak tento indikátor začne blikať, znamená to, že životnosť zariadenia si blíži ku koncu.

Dostupné príchute Lost Mary BM600 na Xmania.sk

 • Red Appl Ice / Ľadové červené jablko: svieža chladivá chuť zrelého červeného jablka, doplneného o nádych ľadu. Táto príchuť je dokonalou voľbou pre milovníkov ovocných chutí, ktorí túžia po osviežení v každom potiahnutí.
 • Kiwi Passion Fruit Guava / Kiwi, Marakuja a Guava: exotická harmónia kiwi, marakuje a guavy, ktorá vás prenesie priamo na tropickú pláž. Táto príchuť je ideálna pre tých, ktorí hľadajú sladko-šťavnatú explóziu v každom dúšku.
 • Watermelon Lemon / Vodný melón s citrónom: Sladký vodný melón v kombinácii s osviežujúcim citrónom vytvára dokonalý letný mix. Ideálna voľba pre vapovanie počas horúcich dní, kedy túžite po osviežení.
 • Marybull Ice / Ľadový energetický drink: spojenie chuti populárneho energetického nápoja s chladivým efektom ľadu. Táto zmes je ideálna pre momenty, keď potrebujete nabudiť energiou a osviežiť sa zároveň.
 • Blue Razz Cherry / Čučoriedka a malina s čerešňou: intenzívna a nezabudnuteľna kombináciu čučoriedky, maliny a čerešne, čím vytvára sladko-kyslý zážitok, ktorý osloví každého milovníka ovocných chutí.
 • Blueberry Sour Raspberry / Čučoriedka s malinou: Táto príchuť kombinuje sladkú chuť čučoriedok s šťavnatými malinami, vytvárajúc dokonalú harmóniu lesných plodov pre autentický a bohatý chuťový zážitok.
 • Cherry Ice / Ľadová čerešňa: sladká chuť zrelých čerešní s príjemným chladivým efektom, ideálny pre osvieženie v teplých letných dňoch.
 • Double Apple / Zelené a červené jablko: Spojenie sladkej chuti červeného jablka a jemne kyslastého zeleného jablka vytvára vyváženú a príťažlivú kombináciu pre milovníkov jablkových príchutí.
 • Juicy Peach / Šťavnatá broskyňa: intenzívna sladkosť zrelej a šťavnatej broskyne, ktorá je je ako stvorená pre vapovanie počas celého dňa, ponúkajúci neustále osvieženie a sladkú spokojnosť.
 • Pineapple Ice / Ľadový ananás: kombinácia sladkej tropickej chuti ananásu s chladivým efektom ľadu, čím prináša osviežujúci a energizujúci zážitok, ideálny pre horúce letné dni alebo kedykoľvek, keď potrebujete okamžitú osviežujúcu úľavu.
 • Strawberry Ice / Ľadová jahoda: neodolateľnú kombinácia sladkosti zrelej jahody a mrazivého chladu, vytvárajúc perfektnú rovnováhu medzi ovocnou sladkosťou a osviežujúcim efektom.
 • Triple Melon / Trojitý melón: zmes cukrového, vodného a gália melónu, prinášajúca osviežujúci a šťavnatý chuťový zážitok, ktorý zaujme všetkých milovníkov melónových príchutí.
 • Watermelon Ice / Ľadový vodný melón: spojenie sladkej a osviežujúcej chuti vodného melóna s chladivým efektom, poskytujúc dokonalý letný zážitok plný šťavy a sviežosti.
 • Cherry Peach Lemonade / Čerešňovo broskyňová limonáda: sladká čerešňová a broskyňová chuť doplnenú o sviežu limonádu, čím vytvára úžasný chuťový zážitok.

Čítať viac: 7 najlepších príchutí Lost Mary Vape

Časté otázky

Je možné dobíjať Lost Mary Vape?

Modely BM600 a QM600 nie sú určené na nabíjanie. Ich účelom je poskytnúť rýchlo a jednoducho použiteľnú e-cigaretu, až do vybitia batérie. Po skončení životnosti jednorazovej e-ciagery ju zodpovedne zlikvidujte a vymeňte za novú nákupom na XMANIA.SK.

Ako dlho vydrží jednorazová Lost Mary?

Rad jednorazových vape Lost Mary je poháňaný vstavanou batériou s kapacitou 550 mAh a predplnený 2 ml e-liquidu s obsahom 20 mg/ml (2 %) nikotínovej soli, čo umožňuje až 600 potiahnutí, čo stačí na približne 3-4 dni, pri priemernom počte 150 potiahnutí za deň. Čítať viac v našom článku: Ako dlho vydrží Lost Mary BM600?

Koľko nikotínu obsahuje Lost Mary Vape?

Od jednorazových vape podov BM600 a QM600 môžete očakávať 20 mg e-liquidu s obsahom nikotínovej soli.