DARČEK ZDARMA Aspire Gotek X Pod Kit

Pri kúpe 5 E-Liquidov !!!

Spoločnosť Elf Bar je vo svete vapingu skutočným fenoménom dnešnej doby.
Ich jednorazové elektronické cigarety si našli milióny priaznivcov po celom svete, a to vďaka ich nezabudnuteľnej a jedinečnej chuti liquidu.
Teraz si pre svojich fanúšikov Elf Bar prichystal aj samotný liquid ELFLIQ Nic SALT, ktorý sa od bežných liquidov odlišujú tým, že má nižšie PH a obsahuje nikotínovú soľ, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšej a kvalitnejšej vstrebateľnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidom.
Vyvážený pomer 50VG/50PG je vhodný do všetkých typov elektronických cigariet.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Čo je nikotínová soľ a aké sú jej výhody?

Nikotínová soľ je prirodzená zlúčenina nikotínu, ktorá sa voľne nachádza v prírode v tabakových listoch. Od bežnej formy nikotínu sa odlišuje tým, že má nižšiu PH, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu vstrebávaniu bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidom. Veľkou výhodou je tiež rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a vďaka lepšiemu vstrebávaniu je aj spotreba týchto e-liquidov s nikotínovou soľou nižšia, než u klasických nikotínových liquidov. Tiež sa tým predlžuje životnosť žhaviacich hláv a znižuje spotreba batérie.

Pre koho sú určené náplne s nikotínovou soľou?

E-liquidy s nikotínovou soľou sú veľmi vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické cigarety, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

Náplne Elfliq od spoločnosti Elf Bar: Známa chuť z jednorázoviek pre Vašu elektronickú cigaretu

Zažite známe a obľúbené chuťové pocity jednorazovej elektronickej cigarety Elf Bar, ktoré sú teraz k dispozícii vo forme e-liquidu Elfliq Nic Salt. Spoločnosť Elf Bar, známa a zbožňovaná vďaka svojim jednorazovým e-cigaretám, rozšírila svoju ponuku a prináša milovníkom vapingu svoje jedinečné príchute na použitie prakticky v akejkoľvek e-cigarete alebo systéme MTL pod.

Príchute ako z jednorázoviek Elf Bar vo vašej e-cigarete

Prečo meniť to, čo je dokonalé? Ponorte sa do rovnakých osviežujúcich, výrazných a sladkých chuťových profilov, aké máte radi z jednorazových e-cigariet Elf Bar. Od príchutí, ako je vodný melón, ktorá evokuje rovnaké vlastnosti letného melóna hasiaceho smäd, až po grep, ktorý zahalí vaše chuťové bunky prívalom sladkosti tmavého hrozna doplnenej jemným trpkým dozvukom, vás čaká nádherné vapovanie.

Čítať viac: Najlepšie príchute Elfliq (Recenzia)

Príchute dokonale vyvážené pre MTL vapovanie

Každý e-liquid Elfliq sa môže chváliť vyváženým pomerom 50VG/50PG, čo zaručuje miernu produkciu pary a zároveň hladký a uspokojivý poťah do hrdla. Vďaka tomu je obzvlášť vhodný pre MTL vaping a je vynikajúcou voľbou pre zariadenia, ako je napríklad Aspire Gotek X Pod Kit.

Čítať viac: Čo znamená PG/VG v e e-liquidoch?

Kľúčové vlastnosti:

  • Vyvážená zmes 50VG/50PG, ideálna pre miernu paru a jemný zásah do hrdla.
  • K dispozícii v sile 20 mg v 10 ml fľaštičkách.
  • Konzistentné chuťové profily podobné jednorazovým e-cigaretám Elf Bar.
  • Navrhnuté s detským uzáverom pre bezpečnosť.

V balení nájdete:

  • 1 x Elfliq (Oficiálna náplň ElfBar Nic Salt Liquid)

Nečakajte! Nakupujte Elfliq náplne na Xmania už dnes

Kúpte si náplne Elfliq exkluzívne v Xmanii a vychutnajte si známe príchute Elf Bar vo svojej obľúbenej elektronickej cigarete.