Vape

Recenzia: 17 najlepších príchutí Elfliq: Vyberte si tieto

Najlepšie príchute elfliq - recenzia

Elfliq je v oceáne vapingu veľkou rybou, a to z dobrých dôvodov. Spoločnosť Elfliq, ktorú priviedli k existencii veľké mozgy z Elf Baru (áno, tie legendy s jednorazovými e-cigaretami), si zachováva rovnakú špičkovú kvalitu aj v hre s e-liquidmi – náplňmi do elektronických cigariet.

Ste pripravení na vlnu príchutí? 

V našej recenzii sa ponoríme do 17 najlepších príchutí Elfliq Vape Juice. Či už ste skúsení vaperi ako my v Xmanii, alebo sa ešte len rozbiehate, náš sprievodca vám poskytne informácie, ktoré vám pomôžu vybrať si z rozsiahlej ponuky najlepších príchutí Elfliq.

Disclaimer: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Účelom článku nie je v žiadnom prípade lákať a nabádať kohokoľvek k užívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Článok obsahuje subjektívne názory autora. Nikotín je vysoko návykový.

Čo robí Elfliq Eliquid výnimočným?

Predtým, ako sa začneme venovať jednotlivým príchutiam, je dôležité pochopiť, čím sa Elfliq odlišuje. Pomer 50VG/50PG je výrazným prvkom, ktorý dosahuje jemnú rovnováhu medzi produkciou pary a hladkým poťahom do hrdla.

Elfliq Nikotínová Soľ

Elfliq Nikotínová Soľ

To zaručuje vaperom diskrétne poťahovanie, ktoré je užitočné najmä v spoločenskom prostredí alebo na verejných miestach. Okrem toho, vďaka 10ml obsahu nikotínovej soli ponúka Elfliq koncentrovaný výbuch chuti, ktorý pripomína jednorazové e-cigarety od Elf Bar, ale je prispôsobený pre Pod Systémy.

Čítať viac: Čo znamená pomer VG/PG?

Najlepšie príchute nikotínových solí Elfliq: Naša recenzia

Strawberry Ice – 10/10

Naša najobľúbenejšia Elfliq príchuť.

Prvý dúšok vás okamžite prenesie na slnkom zaliate jahodové pole s jemným zimným vánkom. Prirodzená sladkosť zrelých jahôd v kombinácii s jemným ľadovým podtónom je osviežujúca. Je to ako vychutnávať si studený jahodový sorbet počas horúceho letného dňa.

 

Blueberry Sour Raspberry – 9.5/10

Táto chuť je lákavým súladom sladkej a kyslej chuti. Čučoriedky ponúkajú sladký, šťavnatý základ, zatiaľ čo kyslé maliny dodávajú trpkú chuť, ktorá rozochvie chuťové poháriky. Je to harmonická zmes, ktorá vás prinúti vrátiť sa po ďalšiu várku. Kyslý podtón, hoci mnohým lahodí, však môže byť trochu silný pre tých, ktorí inklinujú k sladším profilom.

Strawberry Kiwi – 8.5/10

Táto tropická príchuť majstrovsky kombinuje sladkosť jahôd s mierne trpkou esenciou kivi. Je to ako popíjať vyvážený ovocný koktail. Na druhej strane, kivi, hoci je prítomné, mohlo byť trochu výraznejšie, aby skutočne zažiarilo popri dominantných jahodách.

 

Blue Razz Lemonade – 8/10

Táto chuť je ako leto vo fľaši. Štipľavá limonáda pretína sladkosť modrých malín a vytvára šumivý pocit, ktorý je osviežujúci a uspokojujúci. Faktor „šumivosti“ by však mohol byť ešte o niečo lepší, aby skutočne vystihoval šumivosť čerstvo naliatej limonády.

Watermelon – 8/10

Jedna z najobľúbenejších príchutí klasických jednorazových Elf Barov. Čistá, nefalšovaná melónová dobrota. Každý poťah pripomína zahryznutie do šťavnatého plátku melóna, čo z nej robí okamžitú klasiku pre milovníkov ovocia. Je to jednoduchá príchuť, ktorá je skvelá pre puristov.

Cherry – 7.5/10

Táto bohatá a výrazná chuť zachytáva podstatu zrelých čerešní a je ďalšou chuťou vhodnou pre puristov. Nie je ani príliš sladká, ani príliš trpká, dosahuje správnu rovnováhu, ktorá pripomína čerešňové dezerty.

Blueberry – 7.5/10

Ďalšia klasika v správnom prevedení. Chuť čučoriedok je autentická, zachytáva prirodzenú sladkosť a miernu trpkosť ovocia. Je to ako prechádzka čučoriedkovým sadom.

Apple Peach – 7 /10

Táto zmes je symfóniou sviežosti a šťavnatosti. Ostrosť jabĺk je nádherne zjemnená sviežosťou broskýň, vďaka čomu je každé potiahnutie nádherným zážitkom kontrastných, ale zároveň harmonizujúcich chutí. Tí, ktorí výrazne preferujú buď jablká, alebo broskyne, však môžu mať pocit, že jedno ovocie zatieňuje druhé, najmä ak viac inklinujete k dominantnej chuti jabĺk.

Cherry Cola – 7/10

Táto príchuť, ktorá je nostalgickým výletom do minulosti, zachytáva podstatu šumivej čerešňovej koly, ktorú všetci poznáme a milujeme. Kombinácia sladkej čerešne so známou chuťou koly je osviežujúca a povzbudzujúca.

Elfbull Ice – 6.5/10

Pre tých, ktorí hľadajú príval energie, táto príchuť napodobňuje adrenalínový pocit energetického nápoja a je doplnená chladivým ľadovým záverom. Je to vzrušujúca zmes, ktorá vás udrží v strehu a osvieži. Príchuť energetického nápoja je pomerne výrazná, čo nemusí byť každého šálka čaju, najmä ak nie ste fanúšikom komerčných energetických nápojov.

Kiwi Passion Fruit Guava – 6/10

Tropický raj v každom potiahnutí. Trpkosť kiwi, exotický pôvab marakuje a krémový záver guavy sa spájajú do harmonickej zmesi, ktorá je osviežujúca a uspokojujúca. Hoci sú tieto tri druhy ovocia od seba odlíšiteľné, marakuja je v porovnaní s kiwi a guavou, ktoré sú v centre pozornosti, trochu tlmená.

Pink Lemonade – 6/10

Nenadchne, nesklame. Táto klasická obľúbená letná príchuť prináša kyslastú príchuť limonády so sladkou príchuťou lesných plodov. Je to dokonalá rovnováha kyslej a sladkej, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou na teplý deň.

Spearmint – 5/10

Osviežujúci príval chladu, táto príchuť je ako žuť kúsok mätovej žuvačky. Prečistí chuťové bunky a zanechá dlhotrvajúci chladivý pocit, ktorý je povzbudzujúci a zároveň upokojujúci. Tým, ktorí nie sú zvyknutí na výrazné mätové príchute, môže príchuť pripadať trochu prehnaná. Hodí sa skôr na príležitostné osvieženie než na nepretržité vapovanie.

Peach Ice – 5/10

Úžasná zmes šťavnatých broskýň s ľadovým dojazdom. Broskyňa je šťavnatá a zrelá, poskytuje sladký základ, zatiaľ čo ľadový podtón ponúka osviežujúcie nabudenie, vďaka ktorému pripomína chuť studeného broskyňového smoothie.

Pink Grapefruit – 5/10

Táto príchuť je výrazná svojimi ostrými citrusovými tónmi, ktoré stelesňujú pravú podstatu grapefruitu. Je to dynamická a trpká voľba pre tých, ktorí majú radi trochu štipľavosti vo svojej vapke. Kyslosť môže byť pre niekoho trochu silná, najmä ak očakávate jemnejší, sladší grapefruitový profil. Hoci grapefruit nie je našou top voľbou, je to zábavná zmena pre príležitostné dni vapovania.

Mango – 5/10

Tropické a svieže. Je sladká, mierne pikantná, takže ju musia vyskúšať najmä milovníci ovocia. Očakávali sme však, že bude trochu autentickejšia. Ak však mango milujete, určite ju vyskúšajte.

Grape – 4/10

Ako sme už uviedli, táto príchuť je lahôdkou pre milovníkov hrozna (čo my nie sme). Musíme však uznať, že rovnováha medzi sladkými a trpkými prvkami tmavého hrozna je zachytená bezchybne.

Záver

Rovnako ako Elf Bar, aj Elfliq nepopierateľne stanovil nové limity vo vapingovom priemysle so svojou rozmanitou škálou príchutí, z ktorých každá je starostlivo vytvorená tak, aby ponúkala autentický zážitok.

Ich snaha o kvalitu a chuť je zrejmá z každého potiahnutia, čo z nich robí najlepšiu voľbu pre začiatočníkov aj skúsených vaperov.

Ak sa chcete ponoriť do sveta Elfliq alebo si doplniť zásoby, Xmania je pre našich čitateľov tou správnou destináciou. Xmania ponúka široký sortiment e-liquidov Elfliq a mnoho ďalších potrieb pre vaping, vďaka čomu nemusíte na svoje vapingové túžby dlho čakať.

Nakoniec, či už sa naháňate za oblakmi pary, hľadáte nikotínové nabudenie, alebo jednoducho skúmate príchute, je nevyhnutné nájsť značku, ktorá zodpovedá vašim potrebám. So značkou Elfliq si nekupujete len e-liquidy, ale investujete do zmyslového zážitku, ktorý sľubuje uspokojenie pri každom potiahnutí. Tak sa chopte príležitosti, preskúmajte ich najlepšie príchute a nechajte vaše zmysly rozhodovať.

Resources

https://www.elfliq.com/elfliq.html

xmania.eu/best-elfliq-flavours-ranked/

author-avatar

About LiveHelp

Xmania je jedným z priekopníkov odvetvia vapingu v Európe. Preto rozumieme a poznáme potreby našich zákazníkov. Máme na sklade najlepšie sady na vapovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *