Vape

(9.3/10) Recenzia Lost Mary BM600

Lost Mary Bm600 Recenzia

V tejto recenzii si povieme o výhodách a našich skúsenostiach s jednorázovou elektronickou cigaretou Lost Mary BM600.

Preskúmajte s nami zákutia tohto populárneho vape zariadenia a zistíte, prečo je jednou z najlepších jednorazových elektronických cigariet na slovenskom trhu.

Disclaimer: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Účelom článku nie je v žiadnom prípade lákať a nabádať kohokoľvek k užívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Článok obsahuje subjektívne názory autora. Nikotín je vysoko návykový.

Lost Mary BM600 = excelentné príchute a diskrétny dizajn

Pre čo najlepší zážitok z vapovania je nevyhnutné nájsť dokonalé zariadenie, ktoré kombinuje jednoduché používanie, bohaté chute a prenosnosť. Jednorazová elektronická cigareta Lost Mary BM600 ponúka všetky tieto vlastnosti a ešte viac.

Lost Mary BM600, ktorú vyrába spoločnosť Elf Bar, je navrhnutá s technológiou dvojitej žhaviacej cievkydouble mesh, ktorá zaručuje, že každý poťah má bohatú a lahodnú chuť.

Lost Mary BM600

Lost Mary BM600

 • Kompaktná a diskrétna jednorázová vejpka, ktorá pohodlne padne do ruky a na pery
 • Aktivácia potiahnutím, nie je potrebné vejpku zapínať, či vypínať
 • Prenosná a ľahko dostupná kamkoľvek idete
 • Predplnená 2 ml e-liquidu s obsahom nikotínovej soli s obsahom nikotínu 20 mg (2 %). (Toto zloženie nikotínovej soli kopíruje pocit cigaretového dymu, čo je vynikajúca voľba pri prechode z fajčenia na vaping)
 • Všetky 2ml verzie produktov Lost Mary sú plne v súlade s TPD, čo zaručuje bezpečnosť a kvalitu
 • Ideálne pre začiatočníkov aj skúsených vaperov

Viac informácií o porovnaní Lost Mary a Elf Bar: Elf Bar vs. Lost Mary: Ktorú si vybrať?

Zhrnutie z našej recenzie Lost Mary BM600

Naše hodnotenie:

 • Výkon: 10/10
 • Jednoduché použitie: 10/10
 • Intenzita nikotínu: 10/10
 • Dostupnosť príchutí: 8/10
 • Cena: 8/10
 • Dizajn: 10/10

Celkové skóre: 9.3/10

Výhody

 • Dobrá chuť
 • O niečo dlhšia životnosť v porovnaní s inými vapmi
 • Tenký a diskrétny dizajn, aby sa perfektne zmestila do vrecka
 • Dostupná cena
 • Dlhotrvajúca chuť

Nevýhody

 • Nie je k dispozícii toľko príchutí ako pri iných jednorazových vejpkách
 • Niektoré príchute môžu byť pre niekoho príliš sladké
 • Zariadenie bez možnosti nabíjania
 • Jednorazový charakter nemusí vyhovovať všetkým používateľom

Naša najlepšia príchuť Lost Mary Vape:

 • Pineapple Ice

 

Ako dlho vydrží Lost Mary Vape:

 • 1-2 dni pre silných vaperov
 • V priemere 3-4 dni pre mierne pokročilých vaperov

Čítať viac: Ako dlho vydrží Lost Mary BM600?

Podrobná recenzia vejpky Lost Mary BM600

1. Jednoduché používanie, ako pri všetkých jednorázových vejpoch

d prvého potiahnutia je zrejmá jednoduchosť technológie aktivovanej poťahovaním. Nie sú tu žiadne tlačidlá, s ktorými by ste si museli pohrávať, ani žiadne nastavenia, ktoré by ste museli konfigurovať – jednoducho poťahujete cez náustok a vapujete MTL (z úst do pľúc). Jednoduché, plynulé ťahanie bez námahy, ktoré vedie k uspokojivému pocitu.

Táto užívateľsky prívetivá povaha je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa nám Lost Mary BM600 páči. Aj keď ste vo vapovaní nováčik, začiatky s týmto zariadením budú mimoriadne jednoduché.

2. Pestré a hlavne autentické príchute podobné Elf Barom

Jednorázová vejpka Lost Mary ponúka širokú škálu ovocných príchutí vrátane čučoriedok, manga či obľúbenej príchute melóna. Hoci niektorí používatelia hovoria, že príchute môžu byť dosť sladké, nám prišli veľmi príjemné a hlavne autentické. Výber príchutí sa nám však zdal v porovnaní s inými značkami, hlavne v porovnaní s Elf Bar, trochu obmedzený.

Chuťovým profilom a autenticitou príchutí sa však Lost Mary bez problémov vyrovnáva Elf Barom – veď sú predsa vyrábané tou istou spoločnosťou.

Našou osobnou obľúbenou príchuťou je Pineapple Ice, príjemná zmes s ananásovou príchuťou, ktorá prináša chladivý pocit pri výdychu.

Prečítajte si viac: Najlepšie príchute Lost Mary BM600

3. Postačujúca batéria, ktorá vydrží sľubovaných 600 potiahnutí

Výdrž batérie zariadenia Lost Mary BM600 je postačujúca. Batéria s kapacitou 550 mAh pohodlne vydrží sľubovaných 600 potiahnutí. To vám určite vydrží deň alebo dva, dokonca aj ak ste náročný vaper. Pri menej intenzívnom používaní vydrýí aj 3 až 4 dni. Navyše je užitočnou funkciou LED indikátor, ktorý vás informuje o zostávajúcej životnosti batérie.

Z našich skúseností sa nám zdá, že v porovnaní s inými jednorazovými vapami vydrží Lost Mary o niečo dlhšie, ale rovnako dlho ako Elf Bar.

 

4. Inovatívny a veľmi diskrétny dizajn: vo vrecku nezavadzia.

Keď prvýkrát vezmete vapu Lost Mary do ruky, oceníte jej štíhly profil a ľahkú konštrukciu. Perfektne vám padne do ruky a je dostatočne diskrétna na to, aby ste ju mohli vložiť do vrecka bez toho, aby vám tam zavadzala, čo je ideálne pre vapovanie na cestách.

Jej elegantný a farebný dizajn je moderný, a určite zaujme na prvý pohľad.

5. Cenová dostupnosť: o niečo drahšia než obľúbené Elf Bary.

Vzhľadom na kvalitu a funkcie, ktoré ponúka, je Lost Mary BM600 pomerne cenovo dostupná. Je to vynikajúca voľba pre tých, ktorí chcú vysokokvalitnú jednorázovú vejpku bez toho, aby minuli svoje úspory. Oproti Elf Barom je však Lost Mary BM600 o niečo drahšia.

 

6. Balenie

Balenie Lost Mary BM600 je kompaktné a bezpečné. Každá vapa sa dodáva v úhľadne navrhnutej škatuľke, na ktorej sú prehľadne uvedené všetky potrebné informácie. Samotné zariadenie je tiež zapečatené, aby sa zabezpečila čerstvosť a kvalita.

Záver

Lost Mary BM600 je skutočne výnimočná jednorazová e-cigareta; naša skúsenosť s touto jednorazovou vape bola naozaj príjemná. Túto ľahko použiteľnú a kompaktnú vejpku vrelo odporúčame. Či už ste nováčikom v oblasti vapingu alebo skúseným vaperom, ktorý hľadá zmenu, Lost Mary BM600 je skvelou voľbou.

Dúfame, že ste sa dozvedeli všetko, čo ste potrebovali vedieť o tom, či si kúpiť vapu Lost Mary. Ak máte záujem vyskúšať Lost Mary BM600, pozrite si našu kolekciu Lost Mary a užite si vapovanie s naším doručením do druhého dňa. Koniec koncov, nie je nič lepšie ako skúsenosť z prvej ruky, ktorá vás plne presvedčí!

Zdroje

https://www.elfbar.com/product/ELFBAR-600.html

https://www.lost-mary.com/product/BM600S-Disposable-Pod.html

xmania.eu/lost-mary-bm600-review/

author-avatar

About LiveHelp

Xmania je jedným z priekopníkov odvetvia vapingu v Európe. Preto rozumieme a poznáme potreby našich zákazníkov. Máme na sklade najlepšie sady na vapovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *