Vape

Elf Bar vs. Lost Mary: Aký je rozdiel a ktorú si vybrať?

Elf Bar vs. Lost Mary

Elf Bar je jedným z najobľubenejších produktov na trhu jednorazových elektronických cigariet, ale o korunu sa uchádza nový záujemca, Lost Mary Bar. Je to nový člen teamu, zdanlivý nástupca. Svieža, živá, krásna novinka, za ktorou sa otáčajú hlavy v celej vape-sfére!

A niet sa čo čudovať, veď Lost Mary je navrhnutá tímom, ktorý stojí za pôvodnými e-cigaretami Elf Bar. Je diskrétnejšia, má menší elegantný dizajn než Elf Bar, vďaka čomu je obľúbená hlavne medzi cestovateľmi.

A čím ďalším sa odlišuje od Elf Bar 600? A ktorá z nich je pre vás tá najlepšia?

Rozdiel medzi jendorazovými e-cigaretami Elf Bar a Lost Mary

Tieto dve e-cigarety majú vaperom čo ponúknuť, ale majú aj veľa viditeľných rozdielov. Poďme sa bližšie pozrieť na výhody každej z nich.

Elf Bar 600

 • Zábavné farby vytvárajú veľmi atraktívny a dostupný produkt
 • S viac ako 28 sviežimi a jedinečnými príchuťami na výber si každý nájde niečo pre seba
 • Inteligentný a elegantný valcovitý dizajn založený na špičkovom spracovaní poskytuje pohodlnú a prístupnú e-cigaretu. Rozmer 16 x 104 mm (klasická Elf Bar), a 16 x 105 mm (Elf Bar V2)
 • Na ich používanie nie sú potrebné žiadne skúsenosti s vapingom; sú pripravené na použitie hneď po vybalení z krabice a zmestia sa do vrecka na jednoduchú prepravu.
 • Poskytujú vynikajúcu trvanlivosť, až 600 potiahnutí v jednom zariadení, ktoré sa rovná 48 cigaretám, čo poskytne cenovo výhodný nikotínový pôžitok.

Prečítajte si viac:

 

Lost Mary BM600

 • Jedinečný a diskrétny dizajn s dôrazom na ľahkosť a ergonomický tvar. Zmestí sa do vrecka oveľa jendoduchšie než Elf Bar 600. Rozmer 66 x 35 x 16 mm. Má teda menšiu výšku než Elf Bar, ale je širšia.
 • 18 sviežich a lahodných chutí, ktoré sa snažia odomknúť a poskytnúť bohaté a niekedy jedinečné chuťové kombinácie – autenticita príchutí je porovnateľná s Elf Barmi (veď predsa ide o toho istého výrobcu). Čítať viac: Najlepšie príchute Lost Mary BM600
 • 600 potiahnutí na jedno zariadenie – podobne ako Elf Bar 600
 • Tak ako aj ďalšie jednorazové e-cigarety nevyžaduje žiadnu údržbu, žiadne zložité nastavovanie a je tak ideálnym kandidátom pre začínajúcich vaperov
 • Kapacita eliquidu a obsah nikotínu sú rovnaké tak aj pri Lost Mary BM600 a Elf Bar 600

Prečítajte si viac:

 

Ktorá jednorazová e-cigareta je lepšia?

Určiť, ktorá jednorazová e-cigareta je lepšia je náročné:

 • Je to tesný súboj, pretože obe používajú presne rovnakú nikotínovú soľ a vydržia približne rovnako dlho (obe navrhla rovnaká spoločnosť).
 • Rozhodujúcim faktorom je tu s najväčšou pravdepodobnosťou štýl a dizajn a musíme uznať, že vďaka tomu má Lost Mary výhodu pred svojou staršou sestrou.
 • Diskrétna, ale pôsobivá Lost Mary Bar s jedinečným tvarom a farebným, pútavým dizajnom vyčnieva z davu a predbieha Elf Bar vďaka jeho bežnejšej a nenápadnejšej dizajnovej črte.
 • Okrem toho máme radi rôzne príchute, ktoré Lost Mary ponúka, a hoci nemá na výber toľko príchutí, nový prírastok to viac než vynahrádza nádhernými kombináciami, ktoré ponúka.

Zatiaľ čo Elf Bar je síce „stará a spoľahlivá“, nie je pochýb o tom, že Lost Mary sa uchádza o korunu, a máme pocit, že práve v tomto momente je novým hráčom na trhu. Či už ste vo vapovaní nováčik alebo skúsený profesionál, Lost Mary Bar má každému čo ponúknuť.

S výberom najlepšej jednorazovej vapky vám pomôže aj náš článok: Najlepšie jednorazové e-ciagery: Ako a ktoré si vybrať?

FAQ

Aké sú hlavné rozdiely medzi Elf Bar 600 a Lost Mary Bar?

Hlavné rozdiely medzi Elf Bar 600 a Lost Mary Bar sú v dizajne, tvare a možnostiach príchutí. Elf Bar 600 má “funky” valcovitý dizajn s viac ako 28 jedinečnými príchuťami, zatiaľ čo Lost Mary Bar má elegantný obdĺžnikový dizajn, 18 sviežich príchutí a je vybavený technológiou dvojitej cievky na aktiváciu poťahovania.

Koľko cigariet poskytuje Elf Bar 600 a Lost Mary Bar?

Elf Bar 600 aj Lost Mary Bar poskytujú až 600 potiahnutí na jedno zariadenie – čo je ekvivalentom 48 cigariet, takže sú z hľadiska používania porovnateľné.

Ktorá jednorazová e-cigareta má viac možností príchutí?

Elf Bar 600 má viac možností príchutí, ponúka viac ako 28 jedinečných príchutí v porovnaní s 18 príchuťami Lost Mary Bar.

Sú obe e-cigarety Elf Bar 600 a Lost Mary Bar vhodné pre začiatočníkov?

Áno, Elf Bar 600 aj Lost Mary Bar sú vhodné pre začiatočníkov, pretože sa ľahko používajú, nevyžadujú žiadne skúsenosti s vapingom a sú pripravené na použitie hneď po vybalení z krabice.

Ktorá jednorazová e-cigareta sa považuje za lepšiu, Elf Bar 600 alebo Lost Mary Bar?

Hoci je to tesný súboj, Lost Mary Bar sa považuje za lepšiu variantu vďaka svojmu jedinečnému tvaru, pútavému dizajnu a nádherným kombináciám chutí. Individuálne preferencie sa však môžu líšiť a niektorí môžu stále uprednostňovať Elf Bar 600 pre jej širšiu škálu príchutí a zábavný valcovitý dizajn.

POZOR: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Cieľom článku nie je v žiadnom prípade lákať a povzbudzovať kohokoľvek k zneužívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Zdroje

https://www.elfbar.com/product/ELFBAR-600V2.html

https://www.elfbar.com/product/ELFBAR-600.html

https://www.lost-mary.com/product/BM600S-Disposable-Pod.html

xmania.eu/elf-bar-vs-lost-mary-bar/

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *