Vape

Najlepšie jednorázove e-cigarety: Ako a ktoré si vybrať?

Najlepšie jednorazové elektronické cigarety

Existuje veľmi rozsiahle množstvo druhov jednorazových elektronických cigariet, čo je skvelé pre náročných používateľov, ale môže to tiež sťažiť výber tej najlepšej pre vás. Ak ste vo vapovaní len nováčik, môže byť pre vás ešte o to zložitejšie urobiť prvý nákup bez pomoci.

Nemajte strach, na Xmania vám radi pomôžeme!

Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť, takže keď sa vydáte na výber svojej ďalšej obľúbenej jednorazovej elektronickej cigarety, budete pripravení. Od výdrže batérie cez počet potiahnutí až po to, akú príchuť by ste si mali vybrať, sme pokryli všetky základy, aby bol nákup najlepších jednorazových vapiek prechádzkou ružovou záhradou.

Disclaimer: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Účelom článku nie je v žiadnom prípade lákať a nabádať kohokoľvek k užívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Článok obsahuje subjektívne názory autora. Nikotín je vysoko návykový.

Najlepšie jednorazové e-cigarety v ponuke na Xmania

V spoločnosti Xmania nie sme viazaní na žiadnu značku. Milujeme vapovanie rovnako ako vy a vyberáme produkty, ktoré sú podľa nášho názoru najlepšie. Každá jednorazová elektronická cigareta, ktorú predávame, prešla naším testom chuti a celkovej použiteľnosti a má neustále skvelé ohlasy zákazníkov.

Tu je náš výber najlepších jednorazových e-cigariet:

#1 Elf Bar 600 V2: Najlepšia jednorázová elektronická cigareta podľa Xmania (10/10)

Elf Bar je jedna z najlepších značiek jednorazových elektronických cigariet na svete a jedna z našich najobľúbenejších. Popularita Elf Baru silne rezonuje nielen na trhoch v Británii ale aj v celej Európe. Značka je populárna voľba medzi nadšencami vapingu, pričom tento úspech je vo veľkej miere pripisovaný e-liquidom Elf Baru, o ktorých si myslíme, že majú najautentickejšie, najkonzistentnejšie a veľmi intenzívne príchute. Ich chute zostávajú konzistentné od prvého dúšku až po posledný, bez zjavných variácií počas vapovania.

S uvedením novinky v podobe Elf Bar V2 značka urobila významný krok vpred, posunula štandardy nastavené jej predchodcom, Elf Bar V1, na novú úroveň. Elf Bar V2 obsahuje najnovšiu technológiu mesh cievky: QUAQ. Táto inovácia zabezpečuje, že každý dúšok je jemnejší a plný chuti, čo výrazne zvyšuje celkový senzorický zážitok. Ale viac o tom v našej recenzii Elf Bar V2.

Odporúčané príchute: Vodný melón, Jahodový ľad

#2 Lost Mary BM 600: Najdiskrétnejšia jednorazová elektronická cigareta (9.5/10)

Lost Mary: Najlepšie jednorazové elektronické cigarety

Lost Mary: Najlepšie jednorazové elektronické cigarety

Značka Lost Mary je legendárna svojou jemnou a bohatou chuťou, ktorá je výsledkom technológie dvojitej cievky. Po svojom uvedení na trh pred niekoľkými rokmi si model Lost Mary BM600 obľúbilo v komunite množstvo vaperov hlavne kvôli jej ej diskrétnemu, ergonomickemu a ľahkému dizajnu.

Toto kompaktné, esteticky príťažlivé zariadenie ponúka bezproblémovú kombináciu štýlu a funkčnosti. Je to dobrá voľba pre vaperov, ktorí dávajú prednosť diskrétnosti a elegancii. Pôvodná verzia BM600 používa „staršiu“ technológiu mesh cievky, ale v verzií BM600S nájdete novú technológiu QUAQ. Viac o tom, prečo sa nám páči Lost Mary BM600, si môžete prečítať v našej recenzii.

Dodáva sa vo viacerých príchutiach so štandardnou kapacitou 600 potiahnutí a 2 ml e-liquidu s 20 mg/ml nikotínu na báze soli. Viac o Lost Mary si môžete prečítať v našej Lost Mary BM600 recenzii.

Odporúčané príchute: Red Apple Ice, Double Apple (Čítajte viac: Najlepšie príchute Lost Mary BM600)

 

#3 Elf Bar 600 V1: Stará dobrá klasika (9/10)

Elf Bar: Najlepšie jednorazové e-cigarety

Elf Bar: Najlepšie jednorazové e-cigarety

Klasický Elf Bar 600 (V1) zanechal nezmazateľnú stopu na scéne vapingu v celej Európa, kde si získal mnohých nadšencov vďaka svojej jednoduchosti, efektívnosti a rozmanitosti.

Napriek uvedeniu jeho nástupcu, Elf Bar 600 V2, ktorý predčil originál z hľadiska technológie, autenticity chuti, intenzity aj dĺžky životnosti, V1 zostáva medzi komunitou vaperov stále milovanou klasikou. Viac o tom si môžete prečítať v našej Elf Bar recenzii.

Odporúčané príchute: Vodný melón, Elfsuka

 

Ktorú si kúpite?

Možno hľadáte alternatívu k cigaretám alebo len chcete vyskúšať nový zážitok. Nech už sú vaše dôvody na skok do zábavného a vzrušujúceho sveta vapingu akékoľvek, máme pre vás ideálnu možnosť a ideálnu vapku.

Neváhajte a pozrite si náš kompletný sortiment jednorazových vapovacích pomôcok online alebo v predajni. Overenie vášho veku je rýchle a jednoduché a hneď po dokončení si môžete objednať vapku, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

Ak potrebujete s objednávkou pomôcť, môžete nám dať vedieť prostredníctvom nášho kontaktného formulára a my vám radi pomôžeme.

Čítať viac: Elf Bar vs. Lost Mary – aký je rozdiel?

Aké sú výhody jednorazových elektronických cigariet?

Tu sú tri hlavné dôvody, prečo sa nám páči možnosť jednorazového použitia:

1. Prednabité a vopred naplnené

Vaša nová jednorazová vapka obsahuje vopred nabitú baterku a je naplnená a pripravená na používanie ihneď po vybalení. Batéria a eliquid majú pevne stanovený počet „potiahnutí“ a poskytnú vám podobný zážitok ako pri fajčení jednej cigarety.

2. Jednoduché používanie

Štandardné elektronické cigarety či pod systémy sú zložitejšie a vyžadujú údržbu, nabíjanie a dopĺňanie. Ak ste začiatočník alebo si potrebujete v rýchlosti vapovať bez zbytočných starostí, jednorazové vapy sú skvelou, čistou a ľahko použiteľnou voľbou.

Nie je potrebné žiadne nastavovanie, konfigurácia, žiadne tlačidlá ani displej a žiadne súčiastky, ktoré by ste museli vymieňať, ak sa opotrebujú alebo pokazia. Stačí si vapu vybrať z obalu a je pripravená na použitie. Keď skončí jej životnosť, jednoducho ju zahodíte a kúpite si novú.

Čítajte viac: Plniteľné alebo jednorázové e-cigarety?

3. Stanovený obsah nikotínu

Jednorazové vapky, podobne ako klasické cigarety, sú určené len na jedno použitie a následne sa vyhodia. Zvyčajne obsahujú približne 3 mg až 20 mg nikotínu v porovnaní s približne 6 mg až 28 mg v prípade štandardnej cigarety.

Jednorazová vapka ponúka viac možností a kontroly nad tým, koľko presne nikotínu skonzumujete. Každá vapka vám dá v priemere asi 600 potiahnutí, čo je oveľa viac ako jedna cigareta.

 

Ako vybrať tú najlepšiu jednorazovú e-cigaretu?

Spočiatku sa to môže zdať zložité, ale po niekoľkých nákupoch to bude pre vás hračka; je to jednoduché a nikdy to nezabudnete. S týmto vedomím vám prinášame deväť najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali zvážiť, než si kúpite svoju prvú jednorazovú vapku.

1. Koľko príchutí značka ponúka?

Chcete, aby váš zážitok z vapovania bol čo najlepší, ale na začiatku neviete, čo si objednať? Najlepší spôsob, ako k tomu pristúpiť, je začať v malom, ale so značkou, ktorá má širokú škálu možností.

Ak sa vám príchuť zapáči, kúpite si ju zas. Ak je však ponuka príchutí malá, mohli by ste sa cítiť príliš obmedzene. Značky ako ELF Bar a Lost Mary majú obrovský sortiment najlepších príchutí a sú skvelou možnosťou, kde začať.

Ak sa vám jednorázové ecigareta zapáči, ale omrzí vás jedna príchuť, existujú desiatky ďalších, ktoré môžete vyskúšať. V našom eshope Xmania si dávame záležať na tom, aby sme boli stále v obraze a udržiavali našu ponuku príchutí stále sviežu.

Čítajte viacBest Elf Bar Flavours

2. Ako dlho vydrží batéria jednorazovej e-cigarety? Môžem ju vymeniť alebo dobiť?

Nie je nič frustrujúcejšie, ako keď sa vám batéria vybije skôr ako zásoba e-liquidu. To platí trojnásobne pre jednorazové vapy, kde nemôžete vymeniť starú batériu a zvyšný eliquid tak vyjde nazmar.

Aby ste sa tomu vyhli, vždy si pred výberom jednorazovej e-cigarety skontrolujte veľkosť batérie a uistite sa, že má minimálne 320 mAh. Ak sa rozhodnete pre nižšiu hodnotu, riskujete, že váš zážitok z vapovania bude skrátený a vy nebudete spokojní.

Čítať viac: 5 tipov ako predĺžiť životnosť jednorazovej e-cigarety

3. Koľko „potiahnutí“ získam z jednorazovej vapky?

Závisí to od toho, koľko tekutiny vaša vapka pojme, ako aj od toho, ako veľmi budete zakaždým poťahovať. Skúsení užívatelia majú tendenciu vyprázdniť nádržku rýchlejšie ako príležitostní alebo začínajúci užívatelia. Trochu experimentovania vám pomôže nájsť tú správnu rovnováhu pre vás.

Spravidla platí, že vapka s objemom 0,5 ml poskytne približne 220 až 230 potiahnutí. Náplň s objemom 0,25 ml by mala poskytnúť niečo bližšie k celkovému počtu 120 až 130 potiahnutí. Pri väčších veľkostiach s kapacitou 2 ml, môžete očakávať niečo bližšie k 600 potiahnutiam, než budete musieť kúpiť novú jednorazovú e-cigaretu.

Prečítajte si viacAko dlho vydrží Elf Bar 600?

4. Koľko nikotínu obsahuje jednorazová e-cigareta?

Možnosti sa pohybujú od nuly do 20 mg/ml, čo je pomerne široký rozsah. Ak máte v pláne skoncovať s cigaretami, určite vyskúšajte možnosť s nulovým obsahom nikotínu. Ďalším prístupom môže byť začať s vysokou dávkou a postupne ju znižovať.

Každý je iný a vy zistíte, čo je pre vás najlepšie. Väčšina jednorazových elektronických cigariet dostupných na Slovensku obsahuje približne 20 mg/ml. Ak sa obávate príliš veľkého alebo príliš malého množstva, pred kúpou si skontrolujte obsah.

5. Dizajn a diskrétnosť jednorazovej vapky

Dizajn jednotlivých značiek môže mať veľký vplyv na ich použiteľnosť. Na začiatku bude mať pre väčší zmysel ľahšia menšia vapka, aby ste po nej mohli siahnuť kdekoľvek a kedykoľvek. Niekoľko gramov navyše vám môže začať pripadať ťažkopádne, keď niečo také nosíte so sebou po celý deň po prvýkrát, takže ľahká, malá a diskrétna varianta, ktorá sa ľahko skryje do vrecka, ako je Lost Mary, môže byť skvelou voľbou.

jednorazove-e-cigarety

jednorazove-e-cigarety

6. Ergonómia je dôležitá

Pri takejto malej položke sa to nemusí zdať ako dôležitý problém, ale každý, kto používal zlú klávesnicu alebo myš, vie, aké dôležité môžu byť tieto drobnosti.

Niektoré značky sa napríklad pri konštrukcii náustku snažia o jeho prirodzenejšie tvarovanie. Úplne okrúhly tvar môže pôsobiť nepríjemne pri držaní a vyžaduje si viac úsilia na udržanie medzi perami. Pri oválne tvarovaných náustkoch je pocit prirodzenejší a vyžaduje si menej úsilia na držanie.

7. Pomer ceny a kvality

Jednorazové vapky sú vo všeobecnosti najlepším spôsobom, ako začať, ak chcete ušetriť na nákladoch. Ak investujete do celej plniteľnej sady a nepáči sa vám dizajn, chuť alebo pocit z vapky, vyhodili ste peniaze. Náklady na jednorazové vapy v posledných rokoch klesli a podľa nášho názoru sú pre nových vaperov jedinou najlepšou cestou.

8. Od koho mám nakupovať?

Používanie elektronických cigariet sa riadi zákonmi platnými v celej EÚ a vždy by ste si mali kúpiť vapku z dôveryhodného zdroja. Platné pravidlá zaručujú, že kvalita a bezpečnosť vášho nákupu je na najvyššej možnej úrovni a slúžia na ochranu vás, spotrebiteľov.

9. Pred nákupom skontrolujte recenzie

Skvelým spôsobom, ako si vybrať svoju prvú jednorazovú vapku, je pozrieť si recenzie zákazníkov na internete. Ak vidíte len podrobné päťhviezdičkové recenzie na značku, ktorú nepoznáte, buďte opatrní. Nie každý internetový obchod je úprimný a môže sa stať, že bude mať falošné recenzie.

To isté platí aj pre nezvyčajne prísne recenzie. Konkurenti môžu byť bezohľadní a zamerajú sa na súperov, aby zdiskreditovali ich výrobky. Najlepšie je pozrieť si pár z každého konca spektra a potom sa zamerať na strednú škálu hodnotení. Väčšina online recenzií je legitímna a ak zostanete prevažne v tejto oblasti, získate pravdivejší obraz o výrobku.

 

FAQ

Ako si mám ako začínajúci používateľ vybrať najlepšiu jednorazovú e-cigaretu?

Ak si chcete ako začínajúci používateľ vybrať najlepšiu jednorazovú vapku, zvážte nasledujúce faktory:

  • Značka, ktorá ponúka širokú škálu chutí na preskúmanie.
  • Výdrž batérie: Vyberte si jednorazovú vapku s batériou s minimálnou kapacitou 320 mAh.
  • Počet potiahnutí: Jednorazová vapa s kapacitou 2 ml vám poskytne približne 600 potiahnutí.
  • Ľahký a ergonomický dizajn.
  • Výhodný pomer ceny a kvality a nákup z renomovaného zdroja.
  • Pozrite si recenzie a hodnotenia zákazníkov, aby ste lepšie pochopili výrobok.

Na čo by som sa mal pri kúpe jednorazovej vapky zamerať, pokiaľ ide o výdrž batérie a počet potiahnutí?

Pri kúpe jednorazovej vapky hľadajte batériu s výdržou aspoň 320 mAh, aby ste mali istotu, že batéria vydrží, kým sa e-liquid nevyčerpá. Pokiaľ ide o počet potiahnutí, jednorazová vapka s kapacitou 2 ml zvyčajne poskytuje približne 600 potiahnutí.

Ako môžem určiť správny obsah nikotínu pre svoju jednorazovú vapu?

Ak chcete určiť správny obsah nikotínu pre jednorazovú vapku, zvážte svoje fajčiarske návyky a preferencie. Ak sa snažíte prestať fajčiť, môžete začať s vyšším obsahom nikotínu a postupne ho znižovať. Väčšina jednorazových vapiek obsahuje približne 2 mg/ml, čo je stredná úroveň nikotínu vhodná pre mnohých používateľov.

 

Zdroje

https://www.elfbar.com/product/ELFBAR-600V2.html

https://www.elfbar.com/product/ELFBAR-600.html

https://www.lost-mary.com/product/BM600S-Disposable-Pod.html

xmania.eu/best-disposable-vape/

author-avatar

About LiveHelp

Xmania je jedným z priekopníkov odvetvia vapingu v Európe. Preto rozumieme a poznáme potreby našich zákazníkov. Máme na sklade najlepšie sady na vapovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *