Vape

Ako dlho vydrží Elf Bar 600? Koľko dní?

Ako dlho vydrží Elf Bar 600?

Elf Bar je jednou z najznámejších značiek jednorazových elektronických cigariet na trhu a jedným z najobľúbenejších produktov, ktoré predávame.

Disclaimer: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Účelom článku nie je v žiadnom prípade lákať a nabádať kohokoľvek k užívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Článok obsahuje subjektívne názory autora. Nikotín je vysoko návykový.

Ako dlho však vydrží populárna e-cigareta Elf Bar 600?

Koľko dní vydrží model Elf Bar 600?

Samozrejme, vždy záleží na tom, ako často vapujete a koľko ťahov si pri vapovaní dávate. Každá Elf Bar vydrží 600 ťahov, pričom štúdie ukazujú, že vaperi si denne v priemere doprajú 130 až 140 ťahov. Ak by ste si z e-cigarety potiahli 135-krát za deň, môžete počítať s tým, že vám Elf Bar vydrží približne 4 dni.

Odhaľte tajomstvá Elf Bar 600 v našej dôkladnej recenzii tu: Elf Bar 600 Recenzia.

 

Ako spoznáte, že sa vám Elf Bar minula?

Jedným z prvých známok toho, že ste svoju Elf Bar už vyvapovali je, že bude mať zvláštnu “spálenú” pachuť. Ďalším indikátorom je modré blikajúce svetlo na spodnej strane.

Čítať viac: Ako zistíte, že jednorazová e-cigareta dochádza?

Trvanlivosť a skladovanie e-cigarety Elf Bar pri hromadnom nákupe

Skladovanie e-cigarety Elf Bar na chladnom, tmavom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla, zabezpečí trvanlivosť až 2 roky. Pri hromadnom nákupe chcete kupovať čo najnovšie Elf Bary – také, čo boli na pulte čo najkratšiu dobu.

Ako vidíte, Elf Bar 600 má dobrú trvanlivosť, vydrží 600 ťahov, čo vydrží približne pár dní. Ako to poeticky vyjadril Axl Rose: „Nič netrvá večne, dokonca ani studený novembrový dážď“. A ani váš Elf Bar 600 nevydrží večne, ale určite vám dobre poslúži a my vám ponúkame na výber z množstva rozmanitých a lahodných príchutí. Vyberte sa do našej online predajne a odmeňte svoje chuťové poháriky tým, že si pozriete úžasnú ponuku príchutí Elf Bar na našej stránke: Jednorázové e-cigarety Elf Bar.

S výberom najlepšej jednorazovej vapky vám pomôže aj náš článok: Najlepšie jednorazové e-ciagery: Ako a ktoré si vybrať?

 

POZOR: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Článok v žiadnom prípade nemá za účelom lákať a povzbudzovať kohokoľvek k zneužívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Zdroje

xmania.eu/how-long-does-elf-bar-last-in-days/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7171268/

author-avatar

About LiveHelp

Xmania je jedným z priekopníkov odvetvia vapingu v Európe. Preto rozumieme a poznáme potreby našich zákazníkov. Máme na sklade najlepšie sady na vapovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *