Vape

Približne koľko cigariet je v Elf Bar 600?

Koľko cigariet je v Elf Bar 600

Jednou z kľúčových vecí, ktoré chce veľa vaperov vedieť je, koľko cigariet sa nachádza v jednorazových elektronických cigaretách, akou je napríklad Elf Bar 600.

Disclaimer: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Účelom článku nie je v žiadnom prípade lákať a nabádať kohokoľvek k užívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Článok obsahuje subjektívne názory autora. Nikotín je vysoko návykový.

Poďme sa teda pozrieť na súboj Elf Bar vs. cigarety a zistiť, koľko cigariet sa nachádza v jednej jednorazovke Elf Bar 600.

Zistite, prečo Elf Bar 600 mení pravidlá hry vo vapingovom priemysle, v našom článku: Elf Bar 600 Recenzia.

Koľko cigariet sa nachádza v Elf Bare ?

Podľa dailymail.co.uk se jedna Elf Bar 600 sa rovná približne 48 cigaretám. Dva miligramy nikotínovej soli sa totiž rovnajú 20 miligramom nikotínu v tradičných cigaretách. Na dosiahnutie podobného pocitu ako z fajčenia cigariet je teda potrebné vapovať oveľa menej.

Koľko potiahnutí vydrží Elf Bar?

Elf Bar 600 obsahuje rovnaké množstvo nikotínu ako 48 cigariet, čo je približne 600 potiahnutí. To znamená, že každých 12,5 potiahnutí zodpovedá jednej cigarete. Nikotínová soľ predstavuje účinnejší a rýchlejší spôsob uspokojenia chuti na nikotín, vďaka čomu je Elf Bar 600 v porovnaní s bežnými cigaretami účinnejšou a cenovo výhodnejšou voľbou.

Prečítajte si viac tu: Ako dlho vydrží Elf Bar 600?

 

Existuje viacero dôvodov, vďaka ktorým vaperi uprednostňujú jednorazové e-cigarety oproti klasickým. Jedným z hlavných dôvodov je, že neobsahujú decht, oxid uhoľnatý a iné škodlivé látky, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v cigaretách. Všetci vieme, že cigarety môžu byť pre zdravie nebezpečné a ich fajčenie prináša množstvo komplikácií. Cigarety a tabak obsahujú viac ako 7 000 chemických látok. Vapovanie tiež nie je úplne bez rizika a dlhodobé riziká vapovania zatiaľ nie sú známe.

Elf Bar 600 vs. cigarety

Ďalším rozdielovým faktorom je aj samotné pohodlie. Nemusíte so sebou nosiť škatuľky cigariet a zapaľovač alebo zápalky, namiesto toho stačí mať pri sebe e-cigaretu Elf Bar a začať fajčiť. Okrem toho je Elf Bar lacnejší a v skutočnosti predstavuje naozaj dobrý pomer ceny a kvality, čo z týchto e-cigariet robí atraktívnu alternatívu k cigaretám.

S výberom najlepšej jednorazovej vapky vám pomôže aj náš článok: Najlepšie jednorazové e-ciagery: Ako a ktoré si vybrať?

 

POZOR: Všetky informácie uvedené v tomto texte slúžia len na informačné účely. Cieľom článku nie je v žiadnom prípade lákať a povzbudzovať kohokoľvek k zneužívaniu akýchkoľvek návykových látok. Text nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Zdroje

https://www.dailymail.co.uk/health/article-11731615/How-cigarettes-Elf-Bar-vape.html

xmania.eu/how-many-cigarettes-are-in-an-elf-bar/

author-avatar

About LiveHelp

Xmania je jedným z priekopníkov odvetvia vapingu v Európe. Preto rozumieme a poznáme potreby našich zákazníkov. Máme na sklade najlepšie sady na vapovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *